سپستان بسته 100 گرمی

«سپستان» گیاهی مناسب امراض کلیوی سپستان گیاهی درختی، با برگ های بدون کرک و میوه ای به اندازه آلوی کوچک است. در درون این میوه شیره ای لزج و بی مزه موجود است که کاربرد دارویی دارد. این گیاه از خانواده گاوزبان می باشد و در سواحل خلیج فارس، جزیره خارک، هند، چین و تایوان می روید.


خواص داروئي سپستان: از دم کرده این گیاه برای کاهش سرفه استفاده می شود. سپستان تشنگی را برطرف می کند. از عصاره پوست این درخت برای تسکین قولنج روده ها استفاده می شود.
 
جوشانده سپستان برای رفع سوء هاضمه و کاهش تب موثر است.برگ های پودر شده آن به صورت موضعی برای تسکین سردرد و التیام جراحت ها به کار برده می شود.جوشانده این گیاه برای قطع اسهال موثر است.
 
سپستان داروی امراض کلیوی می باشد.جوشانده این گیاه گرفتگی صدا را برطرف می کند. مصرف میوه این گیاه به بیماران ریوی و طحال تجویز می شود. پودر دانه این گیاه به صورت موضعی برای بیماری های قارچی پوست استفاده می شود


خواص داروئي : ملين . خلط آور . نرم كننده سينه . كاهش دهنده فشار خون. همچنين از موسيلاژ آن در صنايع قرص سازي استفاده ميشود .

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سپستان بسته 100 گرمی

  • مدل کالا: Bulk herbs or Cordia Myxa
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 8,500تومان

برچسب ها: خواص سبوس انبو یا سپستان, خرید سبوس انبو یا سپستان, فروش سبوس انبو یا سپستان, خرید اینترنتی سبوس انبو یا سپستان, فروش اینترنتی سبوس انبو یا سپستان, خرید آنلاین سبوس انبو یا سپستان, فروش آنلاین سبوس انبو یا سپستان, طبع سبوس انبو یا سپستان, موارد درمانی سبوس انبو یا سپستان, مصارف سبوس انبو یا سپستان,

زنجبیل یا زنجفیل گیاهی است با نام علمی ZINGIBER OFFICINALE که به نام عمومی GINGER در دنیا مشهور ا..
7,250تومان

زیره ی سبز گیاهی است بوته ای و علفی به ارتفاع حداکثر نیم متر. ساقه ی این گیاه راست و دارای انشعاب..
7,000تومان

زیره ی سبز گیاهی است بوته ای و علفی به ارتفاع حداکثر نیم متر. ساقه ی این گیاه راست و دارای انشعاب..
7,600تومان

خواص‌ و اثرات‌ دارويی زیره سیاه   طبع‌ زيره‌ سياه‌ خيلي‌ گرم‌ و خشک‌ است‌. ..
9,100تومان

زینیان یا زینان که در عربی به" انیسون بری" معروف است، گیاهی است علفی، بوته ای و یک ساله که ارتفاع..
8,950تومان