-8% افرا مجنون قرمز

نام گیاه      افرا قرمز مجنون
نام علمی    Red Maple Tree 
خانواده       Aceraceae


افرا بومی شرق آسیا است دارای انواع مختلفی در حدود 300 گونه می باشد. و از نظر شکل و اندازه با هم متفاوت هستند. رشد سریعی دارند. تنوع رنگ برگ هایشان از سبز تا قرمز است این برگ ها چند قسمتی و دندانه دار است. زمان خزان پذیری اش زود است و برگ هایش قبل از ریزش نارنجی و قرمز می شوند. گل هایش قبل از باز شدن برگ ها رشد می کنند. میوه هایی قرمز رنگ در تابستان بر روی آن می روید.
 

خواص افرا


در درمان الزایمر مفید می باشد.
به ترمیم سلول های عصبی کمک می کند.
شربت نهیه شده از این گیه خاصیت ضد اکسیدانی و ضد التهابی دارد.
برای درمان سرطان و دیابت مفید می باشد.

 

شرایط محیطی


آب و هوای معتدل خصوصا کنار آب برای رشد گیاه مناسب است.رطوبت زیادی نیاز دارد، در تابستان هفته ی 3 بار و در زمستان کمتر آبیاری کنید. از ابیاری برگ ها اجتناب کنید. باید از افتاب تند در امان باشد و سایه برای آن بهتر است. این درخت به آفتاب سوختگی، یخبندان و باد شدید حساس می باشد.
دمای کمتر از منفی 10 درجه و بیشتر از35 درجه به آن آسیب وارد می کند.
خاک کمپوست با خاک برگ و لوم خوب زهکشی شده برای گیاه مناسب است. برای تغذیه ی آن 2 سال در میان از کود دامی استفاده نمایید.
برای هرس در اواخر پاییز شاخه های آسیب دیده را جدا کنید.

 

تکثیر گیاه


از قلمه، پیوند شکمی و کاشت بذر برای تکثیر استفاده می شود.
 

آفات و بیماری ها


شته ، تریپس و شپشک ها به درخت حمله می کنند که می توانید برای شته از سم های فسفره استفاده نمایید. بیماری های قارچی مثل بلایت و آنتراکنوز نیز به گیاه آسیب می رسانند.
 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

افرا مجنون قرمز

  • مدل کالا: Red Maple Tree
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 131,000تومان
  • 120,900تومان

برچسب ها: معرفی افرا مجنون قرمز, آفات و بیماری های افرا مجنون قرمز, تکثیر افرا مجنون قرمز, فروش افرا مجنون قرمز, خرید افرا مجنون قرمز, خرید عمده افرا مجنون قرمز, فروش عمده افرا مجنون قرمز, خرید و فروش اینترنتی افرا مجنون قرمز, فروشگاه اینترنتی افرا مجنون قرمز, فروشگاه آنلاین افرا مجنون قرمز, خاک مناسب افرا مجنون قرمز, درباره افرا مجنون قرمز, بیوگرافی افرا مجنون قرمز, نام علمی افرا مجنون قرمز, خانواده افرا مجنون قرمز, شرایط محیطی افرا مجنون قرمز, قیمت افرا مجنون قرمز, تولیدی افرا مجنون قرمز, دمای ایده آل افرا مجنون قرمز, گونه های مختلف افرا مجنون قرمز, عکس و تصویر افرا مجنون قرمز

ارتفاع سایز کوچک مابین 40 تا 50 سانتی متر می باشد فقط خود گیاه ..
120,000تومان

سایز         50 الی 100 سانتنام گیاه   &nb..
81,000تومان

نام گیاه      افرا مجنون سبز نام علمی    Maple Tree Gre..
121,000تومان

   توجه   نهال ارسال درخت زغال اخته توسط فروشگاه ایباغ ارتفاعی بین 50تا100سان..
80,000تومان