پودر فلفل قرمز بسته 100 گرمی

خواص درمانی فلفل قرمز تند

 

 * کاهش لخته شدن خون

* تسکین درد

* کاهش ریسک ابتلا به سرطان

* در مصرف داخلی در عین حال که نیروبخش است ضد اسپاسم نیز می‌باشد. برای کلیه، طحال و لوزالمعده مفید است. در موارد قفل شدن فک‌ها که در برخی موارد رخ می‌دهد اثر مفید دارد.

* در مورد یبوست، گرد فلفل قرمز مفید است زیرا حرکت دودی روده‌ها را تحریک می‌کند. برای حصول این منظور هر روز به مقدار کم باید با غذا مصرف شود.

* در سرماخوردگی‌ها مصرف فلفل قرمز با دوز بالا اثر مفید و سریع دارد. منظور از دوز بالا در حدود 600 میلی گرم تا یک گرم است. بدیهی است دوز بالا برای اشخاص مختلف فرق می‌کند برخی بیشتر از دیگران احتیاج دارند.  

* برای تسکین سرفه‌های شدید به خصوص در مواردی که اخلاط زیادی در بیماری تنفسی هست، فلفل قرمز در بیرون انداختن اخلاط بسیار کمک می‌کند و در نتیجه سرفه رفع می‌شود.

* فلفل قرمز در موارد حمله‌های خفگی مبتلایان به آسم اثر مفید دارد ( البته اگر آلرژی نداشته باشند).

* فلفل قرمز یک ماده ضد عفونی کننده است بنابراین به صورت غرغره برای ضد عفونی حلق توصیه می‌شود.

* به صورت مشمع طبی فلفل قرمز برای رفع احتقان‌های حاد در موارد بیماری‌های ذات‌الریه و ذات‌الجنب و سایر موارد مشابه اثر مفید دارد.

* فلفل قرمز بهترین محرک مفید و شفابخش در موارد اسهال ساده و اسهال خونی می‌باشد.

* برای رفع گرفتگی عضلات بسیار مفید است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پودر فلفل قرمز بسته 100 گرمی

  • مدل کالا: Chili powder
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 6,500تومان

برچسب ها: خواص پودر فلفل قرمز, خرید پودر فلفل قرمز, فروش پودر فلفل قرمز, خرید اینترنتی پودر فلفل قرمز, فروش اینترنتی پودر فلفل قرمز, خرید آنلاین پودر فلفل قرمز, فروش آنلاین پودر فلفل قرمز, طبع پودر فلفل قرمز, موارد درمانی پودر فلفل قرمز, مصارف پودر فلفل قرمز,