افرا سبز (افرا چینی)

سایز درخت افرا سبز ارسالی ما  90 سانتی متر می باشد .

 

 

نام گیاه      افرا سبز (افرا چینی)
نام علمی    Green maple (Acer Chinese) 
خانواده       Aceraceae


افرا بومی شرق آسیا است دارای انواع مختلفی در حدود 300 گونه می باشد. و از نظر شکل و اندازه با هم متفاوت هستند. رشد سریعی دارند. تنوع رنگ برگ هایشان از سبز تا قرمز است این برگ ها چند قسمتی و دندانه دار است. زمان خزان پذیری اش زود است و برگ هایش قبل از ریزش نارنجی و قرمز می شوند. گل هایش قبل از باز شدن برگ ها رشد می کنند. میوه هایی قرمز رنگ در تابستان بر روی آن می روید.
 

خواص افرا


در درمان الزایمر مفید می باشد.
به ترمیم سلول های عصبی کمک می کند.
شربت نهیه شده از این گیه خاصیت ضد اکسیدانی و ضد التهابی دارد.
برای درمان سرطان و دیابت مفید می باشد.

 

شرایط محیطی


آب و هوای معتدل خصوصا کنار آب برای رشد گیاه مناسب است.رطوبت زیادی نیاز دارد، در تابستان هفته ی 3 بار و در زمستان کمتر آبیاری کنید. از ابیاری برگ ها اجتناب کنید. باید از افتاب تند در امان باشد و سایه برای آن بهتر است. این درخت به آفتاب سوختگی، یخبندان و باد شدید حساس می باشد.
دمای کمتر از منفی 10 درجه و بیشتر از35 درجه به آن آسیب وارد می کند.
خاک کمپوست با خاک برگ و لوم خوب زهکشی شده برای گیاه مناسب است. برای تغذیه ی آن 2 سال در میان از کود دامی استفاده نمایید.
برای هرس در اواخر پاییز شاخه های آسیب دیده را جدا کنید.

 

تکثیر گیاه


از قلمه، پیوند شکمی و کاشت بذر برای تکثیر استفاده می شود.
 

آفات و بیماری ها


شته ، تریپس و شپشک ها به درخت حمله می کنند که می توانید برای شته از سم های فسفره استفاده نمایید. بیماری های قارچی مثل بلایت و آنتراکنوز نیز به گیاه آسیب می رسانند.
 

 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

افرا سبز (افرا چینی)

  • مدل کالا: Maple Green
  • موجودی: 90
  • 55,000تومان

برچسب ها: معرفی درخت افرا سبز, آفات و بیماری های درخت افرا سبز, تکثیر درخت افرا سبز, فروش درخت افرا سبز, خرید درخت افرا سبز, خرید عمده درخت افرا سبز, فروش عمده درخت افرا سبز, خرید و فروش اینترنتی درخت افرا سبز, فروشگاه اینترنتی درخت افرا سبز, فروشگاه آنلاین درخت افرا سبز, خاک مناسب درخت افرا سبز, درباره درخت افرا سبز, بیوگرافی درخت افرا سبز, نام علمی درخت افرا سبز, خانواده درخت افرا سبز, شرایط محیطی درخت افرا سبز, قیمت درخت افرا سبز, تولیدی درخت افرا سبز, دمای ایده آل درخت افرا سبز, گونه های مختلف درخت افرا سبز, عکس و تصویر درخت افرا سبز