منو
Your Cart

بذر جوانه و سبزه نوروز

بذر خاکشیر
ناموجود
بسته ارسالی 100 گرمی می باشد با نحوه سبز کردن خاکشیر آشنا شویدسبز کردن خاکشیر یکی از روش‌هایی است که می‌توان برای سبزه عید نوروز استفاده کرد. خاکشیر به دلیل داشتن رشد سریع برای سبزه هفت سین مناسب است. درست کردن سبزه عید یکی از سنت‌های دیرینه ایرانی‌هاست. هر ساله..
20,000 تومان
بسته ارسالی : 100 گرمی بذر شاهی را حدود یک روز خیس می کنم تا لعابدار شود. پنبه را به فرم مورد نظر در می آوریم و رویش را با تنظیف یا باند می پوشانیم. با اسپری کاملا مرطوب می کنیم و بذر شاهی را با دست بصورت یک لایه روی آن قرارمی دهیم. چند سوراخ روی نایلون ایجاد می کنیم و روی آن را با نایل..
30,000 تومان
بذر ماشک
ناموجود
بسته ارسالی 100 گرمی می باشد زمان مناسب برای کاشت سبزه عید نوروز ماشکماشک نسبت به گندم کمی طول می کشد تا سبز شود شما حداقل برای شبز کردن گیاه ماشک به ۱۲ روز وقت نیاز دارید یعنی مناسب ترین موقع جهت سبز کردن گیاه ماشک روز ۱۸ اسفند خواهد بود..
2,950 تومان
بذر منداب بذر منداب
ناموجود
بسته ارسالی 100 گرمی می باشد  خیساندنمقدار مناسب بذر را پس از یک بار شستن، به مدت 4 ساعت با مقدار آب لازم بخیسانید (میزان آب لازم برای بذر منداب،5/2 برابر مقدار بذر است.)آماده کردن ماکتسطحی که می خواهید سبزه را روی آن سبز کنید، اول با آب افشان خیس کنید. بعد یک لایه پنبه..
3,200 تومان
بسته ارسالی : بسته بندی 100 گرمی می باشد  سبز کردن گندم برای عید10-12 روز مانده به عید 1 لیوان گندم را درون کاسه ای بریزید ، درون کاسه اب بریزید تا اندازه ای که روی گندم ها را بپوشاند ، هر روز اب کاسه را تعویض کنید. پس از 2 روز گندم ها شروع به جوانه زدن میکنند و ..
4,000 تومان
بذر یونجه
ناموجود
بسته ارسالی 100 گرمی می باشد زمان مناسب برای کاشت سبزه یونجه :یونجه نیز یکی از دانه های مناسب جهت سبز کردن است مدت زمانی که طول می کشد تا دانه یونجه به اندازه ی کافی رشد نماید تنها ۱۰ روز می باشد یعنی بهترین زمان جهت سبز کردن یونجه روز ۲۴ اسفند خواهد بود..
4,650 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)