منو
Your Cart

مرکبات

لیمو ترش خوشه ای لیمو ترش خوشه ای
ناموجود
ليمو ترش  ليمو ترش به خانواده مرکبات تعلق دارد و بین گونه های آن Citrus limon یا (ليمو ترش مازندراني،ايتاليايي و Lemon) و دیگری Citrus latifolia یا (ليمو ترش شيرازي،Lime ) محبوب تر هستند. این درخت عموما در همه فصل ها میوه، گل و برگ دارد اما لیموهای اواخر پاییز و اوایل زمستان پرآب‌تر ا..
120,000 تومان
نارنگی دیر رس یاشار  مرکبات دیر رس به دلیل اینکه در فصلی از سال عرضه می شوند که مرکبات دیگری موجود نیستند، دارای ارزش اقتصادی زیادی هستند. این درخت تاجی گسترده و پهن دارد و شاخه های آن که تقریبا فاقد تیغ است، بخاطر وزن میوه ها حالت آویزان پیدا می کند. میوه هایش در نواحی شمالی کشور و در ار..
150,000 تومان
نارنگی زودرس ژاپنی هاشیموتو  (Hashimoto Satsuma)  نارنگی هاشیموتو از انواع زودرس (Wase)  گروه نارنگی ساتسوما (Satsuma) یا انشو(Unshiu)   می باشد. با این که نوع ساتسوما از بذر های کشت شده در جزیره ی تاگاشیمای ژاپن حاصل شده و امروزه به عنوان مهمترین میوه مرکبات ژاپن محسوب..
120,000 تومان
نارنگی پیج  (page)  اين نوع نارنگی يك بك كراس Complex  است يعني از دو رگ گيري مينولاتانجلو كه خود يك دورگ است با نارنگي كلمانتين بدست آمده است. قدرت تلقيح بسيار ضعيفي دارد. درصورت ايزوله شدن گلها ، دانه ی گرده خود آن موجب باروري می شود اما ميوه هاي كوچكتر به بار میدهد. ميوه هایش ..
120,000 تومان
نارنگی یونسی (Ponkan Mandarin)  نارنگی یونسی یا پونکن از انواع نارنگی های ماندارین (Madarin) و بهترین آن می باشد. نارنگی پوکن بومی هند است و کیفیت بسیار خوبی دارد. بذر آن در سال 1347 توسط آقای یونس ابراهیمی از امریکا به ایران وارد شده است و بعلت پژوهش های ایشان و معرفی این میوه بعنوان گونه..
120,000 تومان
  نام گیاه      بالنگ Citron نام علمی    Citrus medica خانواده      Rutaceae  بالنگ در و نواحی شمالی و جنوبی کشورمان پرورش داده می شود. بومی جنوب شرقی آسیا بوده و از خانواده ی مرکبات است. این میوه دو گونه دارد گونه ی اول که اطراف آن باری..
140,000 تومان
  توجه   نهال ارسالی درخت نارنج ارتفاعی ما بین 70 تا 100 سانتیمتر را داردنارنج        Bitter orange نام علمی    Citrus aurantium خانواده      Rutaceae  نارنج  مادر مرکبات است و پایه ی پیوند برخی مرکبات م..
90,000 تومان
نهال لیمو ترش شیرازی نهال لیمو ترش شیرازی
ناموجود
  توجه   نهال ارسالی درخت لیمو ترش شیرازی ارتفاعی بین 80 تا 120 سانتیمتر را داردلیمو ترش شیرازی Lemonلیمو ترش شیرازی درختچه ای دورگه است و در مقایسه با سایر مرکبات تحمل بیشتری در برابر سرما دارد. درختچه اش می تواند تا 6 متر ارتفاع یابد و شاخه های آن گاهی خار دارد. میوه هایش ..
50,000 تومان
  توجه   نهال ارسالی درخت لیمو ترش لایم کوات ارتفاعی بین 60 تا 100 سانتیمتر را دارد   لیمو ترش لایم کوات  Lime quat  این درخت از پیوند بین کی لایم و کامکوات حاصل شده است. از نظر اندازه لایم کوات پاکوتاه می باشد. میوه ی آن از خانوده مرکبات است. میوه هایی کوچک و ..
160,000 تومان
نهال میوه دست بودا نهال میوه دست بودا
ناموجود
  توجه   گیاه ارسالی درخت میوه دست بودا دارای قدی بین 90 تا 120 سانت می باشد   دست بودا      Buddha's hand نام علمی       Citrus medica خانواده         Citron  میوه ی این درخت یا درختچ..
160,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)