منو
Your Cart

درختان میوه

آلبالو مجاری (تکدانه)
ناموجود
  توجه   نهال ارسال درخت آلبالو مجاری توسط فروشگاه ایباغ ارتفاعی بین 90 تا 130 سانتی متر را دارد   نام گیاه      آلبالو مجاری   نام علمی   Prunus cerasus خانواده     Rosaceae  این گونه از آلبالو میوه های در..
35,000 تومان
آلو شابلون آلو شابلون
ناموجود
 توجه   گیاه ارسالی درخت آلو شابلون توسط فروشگاه ایباغ ارتفاعی بین 110 تا 130 سانت را دارد و از نوع پیوندی می باشد   نام گیاه      آلو شابلون   خانواده      Rosaceae  آلوی شابلون بومی نواحی اروپا است و اولین بار توسط مهاجر..
35,000 تومان
 توجه تفاوت نهال آووکادو بذری با آووکادو پیوندی فقط در به ثمر رسیدن این نهال ها می باشند که باید بدانید آووکادو پیوندی از نظر کیفیت و زود به ثمر رسیدن بسیار مرغوب تر از نهال آووکادو بذری می باشد     نام گیاه           آووکادو نام ع..
150,000 تومان
آووکادو پیوندی آووکادو پیوندی
ناموجود
 توجه  تفاوت نهال آووکادو بذری با آووکادو پیوندی فقط در به ثمر رسیدن این نهال ها می باشند که باید بدانید آووکادو پیوندی از نظر کیفیت و زود به ثمر رسیدن بسیار مرغوب تر از نهال آووکادو بذری می باشد     نام گیاه       آووکادو نام علمی    P..
300,000 تومان
بلک رازبری بلک رازبری
ناموجود
گیاه ارسالی به صورت بوته ای و دو ساله در ارتفاع 20 الی 35 سانت می باشد..
33,500 تومان
سایز  بوته تمشک خارجی بدون تیغ ما دوساله بین 30 تا 70 سانتی متر(هرس شده) می باشد   نام گیاه       تمشک   نام علمی    Rubus خانواده      Rosaceaeتمشک دارای ریشه های چندساله و شاخه های بالا رونده است و انواع مخت..
100,000 تومان
لیمو ترش خوشه ای لیمو ترش خوشه ای
ناموجود
ليمو ترش  ليمو ترش به خانواده مرکبات تعلق دارد و بین گونه های آن Citrus limon یا (ليمو ترش مازندراني،ايتاليايي و Lemon) و دیگری Citrus latifolia یا (ليمو ترش شيرازي،Lime ) محبوب تر هستند. این درخت عموما در همه فصل ها میوه، گل و برگ دارد اما لیموهای اواخر پاییز و اوایل زمستان پرآب‌تر ا..
120,000 تومان
نارنگی دیر رس یاشار  مرکبات دیر رس به دلیل اینکه در فصلی از سال عرضه می شوند که مرکبات دیگری موجود نیستند، دارای ارزش اقتصادی زیادی هستند. این درخت تاجی گسترده و پهن دارد و شاخه های آن که تقریبا فاقد تیغ است، بخاطر وزن میوه ها حالت آویزان پیدا می کند. میوه هایش در نواحی شمالی کشور و در ار..
150,000 تومان
نارنگی زودرس ژاپنی هاشیموتو  (Hashimoto Satsuma)  نارنگی هاشیموتو از انواع زودرس (Wase)  گروه نارنگی ساتسوما (Satsuma) یا انشو(Unshiu)   می باشد. با این که نوع ساتسوما از بذر های کشت شده در جزیره ی تاگاشیمای ژاپن حاصل شده و امروزه به عنوان مهمترین میوه مرکبات ژاپن محسوب..
120,000 تومان
نارنگی پیج  (page)  اين نوع نارنگی يك بك كراس Complex  است يعني از دو رگ گيري مينولاتانجلو كه خود يك دورگ است با نارنگي كلمانتين بدست آمده است. قدرت تلقيح بسيار ضعيفي دارد. درصورت ايزوله شدن گلها ، دانه ی گرده خود آن موجب باروري می شود اما ميوه هاي كوچكتر به بار میدهد. ميوه هایش ..
120,000 تومان
نارنگی یونسی (Ponkan Mandarin)  نارنگی یونسی یا پونکن از انواع نارنگی های ماندارین (Madarin) و بهترین آن می باشد. نارنگی پوکن بومی هند است و کیفیت بسیار خوبی دارد. بذر آن در سال 1347 توسط آقای یونس ابراهیمی از امریکا به ایران وارد شده است و بعلت پژوهش های ایشان و معرفی این میوه بعنوان گونه..
120,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 56 (5 صفحه)