منو
Your Cart

درختان جنگلی RSS Feed

08 Nov فروش عمده درخت بامبو (خیزران)
opencart 10 27443
گیاه بامبو(Bamboo) که در فارسی به آن نی یا خِیزَران نیز گفته می‌شود، گیاهی زیبا، خودرو، سریع‌الرشد، متعلق به خانواده گندمیان و زیرخانواده بامبوزوئیده(Bambusoideae) است. بیش از 1200 گونه مختلف بامبو در..
06 Nov فروش عمده نهال درخت تبریزی
3 19145
صنوبر،تبریزی، شالک درختی است از راسته مالپیگیالس، تیره بیدیان . نام آن به انگلیسی استتبریزی درختی برگریز است که برگ‌هایش پیش از ریزش رنگ طلائی روشن تا زرد به خود می‌گیرند. تبریزی‌ها همچون بیدها دارا..
08 Nov فروش عمده نهال درخت عرعر
opencart 3 2825
درختی پهن برگ خزان کننده و خوش فرم با شاخ و برگ های زیبا است. این درخت احتیاج کمی با آب داشته و نسبت به دود مقاوم و برای کشت در فضای خالی و جنگل کاری ها مناسب است.برگ های زبان گنجشک مانند آن به طول 90..
06 Nov فروش عمده نهال درخت توسکا
1 2322
توسکا، توسه یا رازدار (رزدار) نام گونه‌ای از درختها و درختچه‌های جنگلی از خانوادهٔ غان است. این درخت از نوع گیاهان خزان‌کننده است و به‌وسیلهٔ باد گرده‌افشانی می‌کند. در دنیا بیش از ۳۰ نوع از گونهٔ توس..
27 Oct فروش عمده درخت جنگلی بارانک
0 2412
بارانَک درختی است از تیره گل سرخ که بومی رشته‌ کوه البرز، بخش‌هایی از اروپا و قفقاز و آسیای کوچک و جنوب تا شمال باختری آفریقا استدر ایران، بارانک از جنگل‌های ارسباران در آذربایجان شرقی تا جنگل‌های گ..
28 Oct فروش عمده درخت چنار
0 6737
چنار سرده‌ای از درختان بومی نیم‌کره شمالی است. درختان چنار بلند قامت بوده و ارتفاع آن‌ها به ۳۰ تا ۵۰ متر می‌رسد، در پائیز برگ‌های آن‌ها می‌ریزد و معمولاً در کنار جویبارها و زمین‌های مرطوب می‌رویند، هر..
28 Oct فروش عمده درخت بید فر
0 2019
بید مجنون، گونه‌ای برگریز از بید است که در اصل متعلق به نواحی خشک شمالی کشور چین است اما از طریق جادهٔ ابریشم به دیگر نقاط جهان راه یافته و کاشته شده‌استدرختی به ارتفاع تا ۱۵ متر با شاخه‌های واژگون...
05 Nov فروش عمده درخت صنوبر (سرده)
opencart 0 2670
صنوبر،تبریزی، شالک درختی است از راسته مالپیگیالس، تیره بیدیان . نام آن به انگلیسی استتبریزی درختی برگریز است که برگ‌هایش پیش از ریزش رنگ طلائی روشن تا زرد به خود می‌گیرند. تبریزی‌ها همچون بیدها دارا..
06 Nov فروش عمده نهال درخت اوجا (اوجا دار)
opencart 0 1633
اوجا (به مازندرانی: اوجا دار) از خانواده نارون است که در زبان گیلکی آن را «لی» و مازندرانی‌ها آن را «اوجا» می‌نامندنارون، درخت یا درختچه‌ای است که پوست آن در وهلهٔ اول صاف است و پس از مدتی، پوست درخ..
06 Nov فروش عمده نهال درخت بلوط بلند مازو
0 1925
بُلَند مازو درختی است برگ‌ریز از تیره بلوط‌ها که بومی جنگل‌های شمال ایران و قفقاز است. این درخت از انواع دیگر تیره بلوط فراوانتر است و وسعت زیادی از جنگلهای شمال ایران را فراگرفته‌است و بطور کلی در سر..
07 Nov فروش عمده درخت افرا سبز
0 1629
درخت افرا در نواحی جنگلی و در خاکهای اسیدی می‌روید و به خصوص در جنگل‌های شمال ایران فراوان و گونه‌هایی از آن‌ها در باغ‌ها و پارک‌ها برای زینت کاشته می‌شوند (خاک جنگل اسیدی میباشد)     این گیاه ارزش زی..
07 Nov فروش عمده نهال درخت افرا پلت
0 1467
پلت در جنگلهاي شمال كشور از آستارا تا مينو دشت و از جلگه تا ارتفاع 2000 متري از سطح دريا پراكنش داردارتفاع اين درخت 30 متر و قطر تنه ي آن به 160 cm ميرسدزمان گلدهي: فروردين- ارديبهشتاين گونه با ..
نمايش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)