منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

23 Dec فروش عمده  گل کاغذی
150 8290
     اسم علمی گل کاغذی Bougainvillea glabra واز خانواده Nyetaginaceae می باشد. گل کاغذی بومی برزیل است و دارای گونه های مختلف می باشد     ارتفاع این گیاه در گلدان حداکثر در حدود ۲ تا 3.5 متر است. این ..
08 Nov فروش عمده درخت بامبو (خیزران)
opencart 12 31728
گیاه بامبو(Bamboo) که در فارسی به آن نی یا خِیزَران نیز گفته می‌شود، گیاهی زیبا، خودرو، سریع‌الرشد، متعلق به خانواده گندمیان و زیرخانواده بامبوزوئیده(Bambusoideae) است. بیش از 1200 گونه مختلف بامبو در..
08 Nov فروش عمده چمن لیزوماکیا (چمن طلایی)
opencart 5 6009
این گیاه زیبا یک گیاه پوششی محسوب میشود که میتواند جایگزین خوبی برای چمن ویلا و باغ شما بشود.یکی از حسن های این گیاه این است که بلند نمیشود و هیچ وقت نیازی به کوتاه کردن آن نیست در واقع بر روی زمین ..
06 Nov فروش عمده نهال درخت تبریزی
3 22655
صنوبر،تبریزی، شالک درختی است از راسته مالپیگیالس، تیره بیدیان . نام آن به انگلیسی استتبریزی درختی برگریز است که برگ‌هایش پیش از ریزش رنگ طلائی روشن تا زرد به خود می‌گیرند. تبریزی‌ها همچون بیدها دارا..
06 Nov فروش عمده نهال درخت توسکا
3 3254
توسکا، توسه یا رازدار (رزدار) نام گونه‌ای از درختها و درختچه‌های جنگلی از خانوادهٔ غان است. این درخت از نوع گیاهان خزان‌کننده است و به‌وسیلهٔ باد گرده‌افشانی می‌کند. در دنیا بیش از ۳۰ نوع از گونهٔ توس..
08 Nov فروش عمده نهال درخت عرعر
opencart 3 3495
درختی پهن برگ خزان کننده و خوش فرم با شاخ و برگ های زیبا است. این درخت احتیاج کمی با آب داشته و نسبت به دود مقاوم و برای کشت در فضای خالی و جنگل کاری ها مناسب است.برگ های زبان گنجشک مانند آن به طول 90..
14 Feb گیاهان یک ساله و چند ساله در گذشته و حال
2 2471
گیاهان یک ساله و چند ساله از قدیم، نقش ویژه و جداگانه ای در باغ داشته اند. این میراثی است که از باغ های بزرگ زمان ویکتوریا و ادوارد برای ما به یادگار مانده است. در آن روزگار، گیاهان یکساله منحصرا برای..
07 Nov فروش عمده نهال درخت بلوط اوری
opencart 1 4545
بلوط نام سرده‌ای از درختان و همچنین میوه آنهاست. درختان بلوط عمری طولانی دارند که گاه به دو هزار سال نیز می‌رسد[۱] و گونه‌های بسیاری از آن در ایران بومی رشته‌کوه‌های البرز و زاگرس استچوب بلوط با چگا..
08 Nov فروش عمده نهال درخت نارون مجنون
opencart 1 4200
تیپ رویشی:  درخت وضعیت خزان:  خزان کننده سرعت رشد:  سریع ارتفاع: 6  متر قطر تاج: 6  متر نیاز نوری:  آفتابی نیاز آبی:  کم نیاز معیار زیبایی:  شاخساره زمان ظهور معیار زیبایی:  بهار و تابستان قابلیت هرس:..
09 Nov فروش عمده چمن شبدری (دایکوندرا)
opencart 1 4466
     Dichondra repens گیاهی پوششی است که عموما به عنوان شبدر زینتی شناخته شده و گاهی نیز علف هرز به حساب می آید، این گیاه با برگ های کوچک بومی بیشتر مناطق استرالیا می باشد. اغلب در جنگل ها ، مراتع و ع..
27 Feb ترکیب گیاهان یک ساله و چند ساله
1 3521
در گذشته در بسیاری از ممالک از ترکیب گیاهان یک ساله و چند ساله با یکدیگر برای زیباسازی باغ های بزرگ، ویلا ها و حتی باغ های کوچک استفاده می شد. این روش کاشت مزایای زیادی داشت. بسیاری از گیاهان یکساله د..
27 Oct فروش عمده درخت جنگلی بارانک
0 2875
بارانَک درختی است از تیره گل سرخ که بومی رشته‌ کوه البرز، بخش‌هایی از اروپا و قفقاز و آسیای کوچک و جنوب تا شمال باختری آفریقا استدر ایران، بارانک از جنگل‌های ارسباران در آذربایجان شرقی تا جنگل‌های گ..
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)