منو
Your Cart

حفظ حریم شخصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران


ایباغ تأکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که ایباغ از کاربران سایت جمع‌آوری می‌کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن می‌توان کاربران ایباغ را به‌صورت منحصربه‌فرد شناسایی نمود. برای نمونه می‌توان به نام و نام خانوادگی، نشانی، نشانی پست الکترونیکی (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به‌صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.


اطلاعات جمع‌آوری‌شده و نحوه استفاده از آن‌ها


شما با ثبت‌نام در ایباغ مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، ایمیل و مواردی دیگر را در اختیار ایباغ قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در ایباغ و تقاضا برای ثبت سفارش، شما نیاز به‌اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.
شما پس از ورود به سایت ایباغ، به‌عنوان کاربر ایباغ شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها، پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار ایباغ خواهد بود. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها مواردی نیست که ایباغ آن‌ها را نگهداری خواهد کرد.
ایباغ اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی‌ها و صفحه‌های مشاهده‌شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از این قبیل اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتوای متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد، غیر از ایباغ قرار نخواهد گرفت.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی


شما می‌توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به‌حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت ایباغ وارد کرده‌اید.